KOTIOTTELUT


Sunnuntai2021-09-2614-vuotiaat pojat I divisioona10:00Vaasan SalamaKarhu BasketVariskan ylä-aste63-84
Sunnuntai2021-09-2614-vuotiaat pojat I divisioona16:00HoNsU RedVaasan SalamaVariskan ylä-aste61-68
Torstai2021-09-3014-vuotiaat pojat II divisioona18:30Vaasan SalamaKokkolan NMKYVamia Sampo-kampus23-91
Lauantai2021-10-0212-vuotiaat minipojat I divisioona13:00Vaasan Salama KeltainenKokkolan NMKYSuvilahden ala-aste64-35
Lauantai2021-10-02Miesten II divisioona17:00Vaasan SalamaTurun NMKYVariskan ylä-aste82-60
Lauantai2021-10-0212-vuotiaat minipojat I divisioona17:30Kobrat ValkoinenVaasan Salama KeltainenSuvilahden ala-aste21-92
Lauantai2021-10-0916-vuotiaat pojat I divisioona10:00Vaasan SalamaKarhu BasketVariskan ylä-aste37-84
Lauantai2021-10-0916-vuotiaat pojat I divisioona16:00KobratVaasan SalamaVariskan ylä-aste45-101
Sunnuntai2021-10-1014-vuotiaat tytöt II divisioona10:00Vaasan SalamaKarhu BasketSuvilahden ala-aste53-41
Sunnuntai2021-10-10Miesten II divisioona15:30Vaasan SalamaNaKoVariskan ylä-aste79-88
Sunnuntai2021-10-1014-vuotiaat tytöt II divisioona16:00Laukaan UrheilijatVaasan SalamaSuvilahden ala-aste39-40
Lauantai2021-10-1614-vuotiaat tytöt  I divisioona11:00Vaasan SalamaYMCA OuluVariskan ylä-aste49-65
Lauantai2021-10-1614-vuotiaat tytöt  I divisioona17:00KobratVaasan SalamaVariskan ylä-aste49-29
Sunnuntai2021-10-1710-vuotiaat mikrotytöt I divisioona10:30Vaasan SalamaVimpelin Veto valkoinenSuvilahden ala-aste47-12
Sunnuntai2021-10-1710-vuotiaat mikrotytöt I divisioona13:30Korikobrat LapuaVaasan SalamaSuvilahden ala-aste24-72
Lauantai2021-11-0616-vuotiaat pojat I divisioona11:00Vaasan SalamaHonsu WhiteVamia Sampo-kampus60-52
Lauantai2021-11-0616-vuotiaat pojat I divisioona17:00Honsu RedVaasan SalamaVamia Sampo-kampus61-56
Sunnuntai2021-11-0712-vuotiaat minipojat II divisioona11:00Vaasan Salama MustaKobrat ValkoinenSuvilahden ala-aste31-51
Sunnuntai2021-11-0712-vuotiaat minipojat II divisioona15:30Korikobrat - MustaVaasan Salama MustaSuvilahden ala-aste65-32
Sunnuntai2021-11-07Miesten II divisioona15:30Vaasan SalamaBC LapuaVariskan ylä-aste83-50
Lauantai2021-11-2014-vuotiaat tytöt  I divisioona12:00Vaasan SalamaLaukaan UrheilijatSuvilahden ala-aste30-58
Lauantai2021-11-2014-vuotiaat tytöt  I divisioona16:00HoNsUVaasan SalamaSuvilahden ala-aste80-25
Sunnuntai2021-11-2112-vuotiaat minitytöt II divisioona10:30Vaasan SalamaKorikobratSuvilahden ala-aste65-25
Sunnuntai2021-11-2112-vuotiaat minitytöt II divisioona13:30Laukaan UrheilijatVaasan SalamaSuvilahden ala-aste57-26
Sunnuntai2021-11-2814-vuotiaat pojat I divisioona10:00Vaasan SalamaKorikobrat ValkoinenSuvilahden ala-aste62-68
Sunnuntai2021-11-2814-vuotiaat pojat I divisioona14:00YMCA Oulu WhiteVaasan SalamaSuvilahden ala-aste78-32
Lauantai2021-12-0412-vuotiaat minipojat II divisioona13:00Vaasan Salama MustaKokkolan NMKYSuvilahden ala-aste41-63
Lauantai2021-12-0412-vuotiaat minipojat II divisioona16:00HoNsU BlackVaasan Salama MustaSuvilahden ala-aste41-32
Sunnuntai2021-12-0514-vuotiaat pojat II divisioona10:00Vaasan SalamaKarhu BasketSuvilahden ala-aste46-61
Sunnuntai2021-12-0514-vuotiaat pojat II divisioona16:00Muuramen UrheilijatVaasan SalamaSuvilahden ala-aste59-52
Lauantai2021-12-1110-vuotiaat mikropojat I divisioona13:00Vaasan SalamaKokkolan NMKY ValkoinenSuvilahden ala-aste16-73
Lauantai2021-12-1110-vuotiaat mikropojat I divisioona17:30Kokkolan NMKY SininenVaasan SalamaSuvilahden ala-aste63-12
Perjantai2022-01-2116-vuotiaat tytöt I divisioona18:30Vaasan SalamaKorikobratVariskan ylä-aste66-58
Lauantai2022-01-2916-vuotiaat pojat I divisioona11:00Vaasan SalamaHoNsUVamia Sampo-kampus38-55
Lauantai2022-01-2916-vuotiaat pojat I divisioona17:00KoripeikotVaasan SalamaVamia Sampo-kampus30-80
Sunnuntai2022-01-3012-vuotiaat minipojat I divisioona11:00Vaasan Salama KeltainenHoNsU RedSuvilahden ala-aste56-52
Sunnuntai2022-01-3012-vuotiaat minipojat I divisioona15:30HoNsU WhiteVaasan Salama KeltainenSuvilahden ala-aste63-86
Lauantai2022-02-0510-vuotiaat mikrotytöt I divisioona11:30Vaasan SalamaSäynätsalon RientoSuvilahden ala-aste103-12
Lauantai2022-02-0510-vuotiaat mikrotytöt I divisioona15:15HoNsU RedVaasan SalamaSuvilahden ala-aste42-72
Sunnuntai2022-02-0614-vuotiaat tytöt  I divisioona10:30Karhu BasketVaasan SalamaVariskan ylä-aste43-71
Sunnuntai2022-02-0614-vuotiaat tytöt  I divisioona14:30Vaasan SalamaSäynätsalon RientoVariskan ylä-aste36-56
Lauantai2022-02-1214-vuotiaat tytöt  I divisioona12:00Vaasan SalamaYMCA OuluVariskan ylä-aste47-52
Lauantai2022-02-1214-vuotiaat tytöt  I divisioona16:00HoNsU RedVaasan SalamaVariskan ylä-aste66-45
Sunnuntai2022-02-1312-vuotiaat minitytöt II divisioona11:00Vaasan SalamaKokkolan NMKYSuvilahden ala-aste38-48
Sunnuntai2022-02-1312-vuotiaat minitytöt II divisioona14:00Vimpelin VetoVaasan SalamaSuvilahden ala-aste14-62
Lauantai2022-02-1916-vuotiaat pojat I divisioona10:00Vaasan SalamaKobratVamia Sampo-kampus38-51
Lauantai2022-02-1916-vuotiaat pojat I divisioona16:00Rovaniemen NMKYVaasan SalamaVamia Sampo-kampus45-58
Sunnuntai2022-02-20Miesten II divisioona15:30Vaasan SalamaUra Basket 2Variskan ylä-aste89-35
Torstai2022-02-2410-vuotiaat mikropojat II divisioona17:45Vaasan SalamaKarhu Basket 2014Suvilahden ala-aste27-73
Lauantai2022-02-2614-vuotiaat pojat I divisioona10:00Vaasan SalamaYMCA Oulu WhiteVariskan ylä-aste35-96
Lauantai2022-02-2614-vuotiaat pojat I divisioona16:00YMCA Oulu 09Vaasan SalamaVariskan ylä-aste41-53
Sunnuntai2022-02-2712-vuotiaat minipojat II divisioona11:00Vaasan Salama MustaÄänekosken HuimaSuvilahden ala-aste62-28
Sunnuntai2022-02-2712-vuotiaat minipojat II divisioona15:30Kokkolan NMKYVaasan Salama MustaSuvilahden ala-aste66-41
Lauantai2022-03-05Miesten II divisioona11:00Vaasan SalamaSalon ToveritVariskan ylä-aste65-43
Lauantai2022-03-05Miesten II divisioona17:00Vaasan SalamaHBC CurrentusVariskan ylä-aste77-70
Maanantai2022-03-0714-vuotiaat pojat I divisioona18:30Vaasan SalamaKarhu BasketVariskan ylä-aste73-41
Lauantai2022-03-12Miesten II divisioona15:30Vaasan SalamaYMCA Tampere KorioritVariskan ylä-aste80-77
Lauantai2022-03-1910-vuotiaat mikropojat II divisioona13:00Vaasan SalamaMuuramen UrheilijatSuvilahden ala-aste0-0
Lauantai2022-03-1910-vuotiaat mikropojat II divisioona16:45Äänekosken HuimaVaasan SalamaSuvilahden ala-aste0-0
Sunnuntai2022-03-2012-vuotiaat minitytöt II divisioona14:00Laukaan UrheilijatVaasan SalamaSuvilahden ala-aste0-0
Lauantai2022-03-2614-vuotiaat tytöt  I divisioona10:30Vaasan SalamaVimpelin VetoVariskan ylä-aste0-0
Lauantai2022-03-2614-vuotiaat tytöt  I divisioona14:30HoNsU WhiteVaasan SalamaVariskan ylä-aste0-0
Lauantai2022-03-26Miesten II divisioona17:00Vaasan SalamaPälkäneen Luja-LukkoVariskan ylä-aste0-0
Sunnuntai2022-03-2712-vuotiaat minipojat I divisioona11:00Vaasan Salama KeltainenKarhu BasketSuvilahden ala-aste0-0
Sunnuntai2022-03-2712-vuotiaat minipojat I divisioona15:30Muuramen UrheilijatVaasan Salama KeltainenSuvilahden ala-aste0-0
Tiistai2022-03-2916-vuotiaat pojat I divisioona19:00Vaasan SalamaKarhu BasketVariskan ylä-aste0-0
Lauantai2022-04-0216-vuotiaat tytöt I divisioona18:15SäyRiVaasan SalamaSuvilahden ala-aste0-0
Sunnuntai2022-04-0316-vuotiaat tytöt I divisioona10:00LinkkiVaasan SalamaVariskan ylä-aste0-0
Lauantai2022-04-09Miesten II divisioona16:30Vaasan SalamaHBC EmeritusVariskan ylä-aste0-0
Sunnuntai2022-04-10Miesten II divisioona18:30Vaasan SalamaKorihait 2Variskan ylä-aste0-0