OTTELUT


 

Vaasan Salaman kaikkien joukkueiden kotiottelut ja turnaukset syksyllä 2019

(Alla linkit myös sarjojen sivuille)

 

06.10.2019 - 12:00

su

Minitytöt I divisioona A-lohko

Vaasan Salama

-

Oulun NMKY

Hietalahden koulu

06.10.2019 - 15:00

su

Minitytöt I divisioona A-lohko

Kobrat

-

Vaasan Salama

Hietalahden koulu

10.10.2019 - 18:00

to

14-vuotiaat pojat II divisioona

Vaasan Salama

-

Korikobrat

Isolahden koulu

16.10.2019 - 18:30

ke

Naisten II divisioona

Vaasan Salama

-

Korikobrat Lapua

Variskan ylä-aste

19.10.2019 - 12:00

la

Mikrotytöt I divisioona A-lohko

Vaasan Salama

-

Vimpelin Veto

Hietalahden koulu

19.10.2019 - 15:00

la

Mikrotytöt I divisioona A-lohko

Korikobrat

-

Vaasan Salama

Hietalahden koulu

27.10.2019 - 12:00

su

Minipojat I divisioona

Vaasan Salama I

-

Honsu Red

Hietalahden koulu

27.10.2019 - 15:00

su

Minipojat I divisioona

Äänekosken Huima

-

Vaasan Salama I

Hietalahden koulu

02.11.2019 - 11:00

la

14-vuotiaat tytöt I divisioona (SM-karsinta)

Vaasan Salama

-

Oulun NMKY

Isolahden koulu

02.11.2019 - 13:00

la

14-vuotiaat tytöt I divisioona (SM-karsinta)

JEBA

-

Vaasan Salama

Isolahden koulu

03.11.2019 - 12:00

suMiesten II divisioonaVaasan Salama-BC LapuaVariskan ylä-aste

03.11.2019 - 12:00

suNaisten II divisioonaVaasan Salama-JBAIsolahden koulu

03.11.2019 - 17:00

suNaisten II divisioonaVaasan Salama HoNsUIsolahden koulu

09.11.2019 -15:00

>>> 29.02.2020

la

la

SIIRRETTY

Miesten II divisioona

SIIRRETTY

Vaasan Salama

 

-

SIIRRETTY

HBC Emeritus

SIIRRETTY

Variskan ylä-aste

16.11.2019 - 11:30

la

Minipojat II divisioona

Vaasan Salama Musta

-

Korikobrat Musta

Hietalahden koulu

16.11.2019 - 16:00

la

Minipojat II divisioona

Äänekosken Huima

-

Vaasan Salama Musta

Hietalahden koulu

16.11.2019 - 13:00

la

Minipojat II divisioona

Vaasan Salama Keltainen

-

Äänekosken Huima

Hietalahden koulu

16.11.2019 - 14:30

la

Minipojat II divisioona

Korikobrat Musta

-

Vaasan Salama Keltainen

Hietalahden koulu

24.11.2019 - 12:00

suNaisten II divisioonaVaasan Salama-JBAVariskan ylä-aste
24.11.2019 - 15:00suMiesten II divisioonaVaasan Salama Korihait 2

Variskan ylä-aste

30.11.2019 - 11:00

la

14-vuotiaat pojat II divisioona

Vaasan Salama

-

HoNsU White

Isolahden koulu

30.11.2019 - 17:00

la

14-vuotiaat pojat II divisioona

HoNsU Red

-

Vaasan Salama

Isolahden koulu

01.12.2019 - 12:00

su

Mikropojat I divisioona A-lohko

Vaasan Salama Keltainen

-

Karhu Basket (2d) 

Hietalahden koulu

01.12.2019 - 16:00

su

Mikropojat I divisioona A-lohko

Karhu Basket

-

Vaasan Salama Keltainen

Hietalahden koulu

07.12.2019 - 11:00

la

14-vuotiaat tytöt; syksyn lisäsarja

Vaasan Salama

-

Laukaan Urheilijat

Isolahden koulu

07.12.2019 - 13:00

la

Miesten II divisioona

Vaasan Salama

-

Naantalin Koripalloilijat

Variskan ylä-aste

07.12.2019 - 17:00

la

14-vuotiaat tytöt; syksyn lisäsarja

JEBA

-

Vaasan Salama

Isolahden koulu

08.12.2019 - 10:00

su

Minipojat I divisioona

Vaasan Salama I

-

Kokkolan NMKY

Hietalahden koulu

08.12.2019 - 14:30

su

Minipojat I divisioona

Oulun NMKY

-

Vaasan Salama I

Hietalahden koulu

08.12.2019 - 16:00

su

Minipojat II divisioona

Vaasan Salama Keltainen

-

Oulun NMKY

Hietalahden koulu

08.12.2019 - 17:30

su

Minipojat II divisioona

Oulun NMKY

-

Vaasan Salama Musta

Hietalahden koulu

08.12.2019 - 19:00

su

Minipojat II divisioona

Vaasan Salama Musta

-

Vaasan Salama Keltainen

Hietalahden koulu

14.12.2019 - 13:30

la

Mikropojat I divisioona A-lohko

Vaasan Salama Keltainen 

-

Kokkolan NMKY

Hietalahden koulu

15.12.2019 - 11:30

su

Minipojat II divisioona

Vaasan Salama Keltainen

-

Korikobrat Musta

Hietalahden koulu

15.12.2019 - 13:00

su

Minipojat II divisioona

Vaasan Salama Musta

-

Äänekosken Huima

Hietalahden koulu

15.12.2019 - 14:30

su

Minipojat II divisioona

Korikobrat Musta

-

Vaasan Salama Musta

Hietalahden koulu

15.12.2019 - 16:00

su

Minipojat II divisioona

Äänekosken Huima

-

Vaasan Salama Keltainen

Hietalahden koulu

      
       

 

Kaikkien sarjojen ohjelmat

                          

Miehet, Läntisen alueen II divisioona

Katso koko sarjaohjelma täältä

 

Naisten, Keskisen alueen II divisioona

Katso koko sarjaohjelma täältä

 

U14 tytöt, Keskisen alueen I divisioona

Katso koko sarjaohjelma täältä  

 

U14 pojat, Keskisen alueen II divisioona

Katso koko sarjaohjelma täältä  

 

Minitytöt, Keskisen alueen I divisioona Lohko A

Katso koko sarjaohjelma täältä

 

Minipojat, Keskisen alueen I divisioona

Katso koko sarjaohjelma täältä

 

Minipojat, Keskisen alueen II divisioona

Katso koko sarjaohjelma täältä

 

Mikrotytöt, Keskisen alueen I divisioona lohko A

Katso koko sarjaohjelma täältä

 

Mikropojat, Keskisen alueen II divisioona lohko A

Katso koko sarjaohjelma täältä