OTTELUT

                         

                                             Kotiottelut

 

Miehet läntinen 2 divisioona, ottelut pelataan Variskalla

3.11.2018      klo 14:00        Vaasan Salama – RaiPS (Raisio)

1.12.2018      klo 14:00        Vaasan Salama – Ura Redsquad (Kaarina)

5.1.2019         klo 14:00        Vaasan Salama – Lieto-Koris

13.1.2019      klo 14:00        Vaasan Salama – BC Sisu (Pori)

26.1.2019      klo 14:00        Vaasan Salama – BC Lapua

16.2.1019      klo 17:00        Vaasan Salama – Salon Toverit

10.3.2019      klo 14:00        Vaasan Salama – Korihait 2 (Uusikaupunki)

16.3.2019      klo 17:00        Vaasan Salama – Namika Turku

17.3.2019      klo 14:00        Vaasan Salama – HBC Currentus (Turku)

30.3.2019      klo 18:00        Vaasan Salama – HBC Emeritus (Turku)

Katso koko sarjaohjelma täältä

 

Naisten II divisioonan kotiottelut Isolahden koululla

16.12.2018          10:00     Vaasan Salama           -       Korikobrat Lapua                            

16.12.2018          14:00     Liikunnan Riemu         -       Vaasan Salama

17.02.2019          10:00     Vaasan Salama           -       Korikobrat Lapua

17.02.2019          14:00     Oulun NMKY               -       Vaasan Salama

Katso koko sarjaohjelma täältä

 

 

                            Keskisen alueen lasten- ja nuortensarjat

 

U16 tytöt I divisioona, Isolahden koulu

04.01.2019          19:00     Vaasan Salama           -     Kokkola Namika Girls 

Katso koko sarjaohjelma täältä  

 

Minitytöt I divisioona Syksy Lohko A, Hietalahden koulu

18.11.2018          10:00     Vaasan Salama                  -              Korikobrat          

18.11.2018          13:00     Oulun NMKY                      -              Vaasan Salama

16.03.2019          12:00     Vaasan Salama                  -              HoNsU

16.03.2019          15:00     Oulun NMKY                      -              Vaasan Salama  

30.03.2019          13:00     Vaasan Salama                  -              Korikobrat

30.03.2019          16:00     Vimpelin Veto                    -              Vaasan Salama

Katso koko sarjaohjelma täältä

 

Mikrotytöt, I divisioona, Hietalahden koulu

25.11.2018          10:00     Vaasan Salama                  -              Vimpelin Veto    

25.11.2018          13:00     Äänekosken Huima            -              Vaasan Salama

12.01.2019          13:00     Vaasan Salama                  -              Vimpelin Veto

Katso koko sarjaohjelma täältä

 

Minipojat I divisioona Syksy Lohko A, Hietalahden koulu

01.12.2018          11:00     Vaasan Salama                  -              Kokkolan NMKY

01.12.2018          15:30     Oulun NMKY                      -              Vaasan Salama

Katso koko sarjaohjelma täältä

 

Minipojat, I divisioona, kevätsarja

10.02.2019          11:00     Vaasan Salama                  -              Huima   Hietalahden koulu           

10.02.2019          12:30     Oulun NMKY                      -              Säynätsalon Riento         

10.02.2019          14:00     Huima                                 -              Oulun NMKY      

10.02.2019          15:30     Säynätsalon Riento          -              Vaasan Salama

Katso koko sarjaohjelma täältä

 

Minipojat, II divisioona, Pohjanmaan lohko

24.03.2019 12:00             Vaasan Salama                  -              Kobra Fire           

24.03.2019 13:30             Kobra Fire                           -              Kokkolan NMKY

24.03.2019 15:00             Kokkolan NMKY                -              Vaasan Salama

Katso koko sarjaohjelma täältä

 

Mikropojat, II divisioona, Hietalahden koulu

20.01.2019          11:00     Vaasan Salama Keltainen     -       Korikobrat - Musta

20.01.2019          12:30     Vaasan Salama Musta          -       Kokkolan NMKY

20.01.2019          14:00     Korikobrat - Musta                 -       Vaasan Salama Musta

20.01.2019          15:30     Kokkolan NMKY                    -       Vaasan Salama Keltainen

 

09.03.2019          13:00     Vaasan Salama Keltainen     -        Muuramen urheilijat       

09.03.2019          14:30     Muuramen urheilijat               -        Vaasan Salama Musta

09.03.2019          16:00     Vaasan Salama Musta           -        Vaasan Salama Keltainen

Katso koko sarjaohjelma täältä