OTTELUT


Syyskausi

06.10.2019 - 12:00suMinitytöt I divisioona A-lohkoVaasan Salama-Oulun NMKYHietalahden koulu
06.10.2019 - 15:00suMinitytöt I divisioona A-lohkoKobrat-Vaasan SalamaHietalahden koulu
10.10.2019 - 18:00to14-vuotiaat pojat II divisioonaVaasan Salama-KorikobratIsolahden koulu
16.10.2019 - 18:30keNaisten II divisioonaVaasan Salama-Korikobrat LapuaVariskan ylä-aste
19.10.2019 - 12:00laMikrotytöt I divisioona A-lohkoVaasan Salama-Vimpelin VetoHietalahden koulu
19.10.2019 - 15:00laMikrotytöt I divisioona A-lohkoKorikobrat-Vaasan SalamaHietalahden koulu
27.10.2019 - 12:00suMinipojat I divisioonaVaasan Salama I-Honsu RedHietalahden koulu
27.10.2019 - 15:00suMinipojat I divisioonaÄänekosken Huima-Vaasan Salama IHietalahden koulu
02.11.2019 - 11:00la14-vuotiaat tytöt I divisioona (SM-karsinta)Vaasan Salama-Oulun NMKYIsolahden koulu
02.11.2019 - 13:00la14-vuotiaat tytöt I divisioona (SM-karsinta)JEBA-Vaasan SalamaIsolahden koulu
03.11.2019 - 12:00suMiesten II divisioonaVaasan Salama-BC LapuaVariskan ylä-aste
03.11.2019 - 12:00suNaisten II divisioonaVaasan Salama-JBAIsolahden koulu
03.11.2019 - 17:00suNaisten II divisioonaVaasan Salama HoNsUIsolahden koulu
16.11.2019 - 11:30laMinipojat II divisioonaVaasan Salama Musta-Korikobrat MustaHietalahden koulu
16.11.2019 - 16:00laMinipojat II divisioonaÄänekosken Huima-Vaasan Salama MustaHietalahden koulu
16.11.2019 - 13:00laMinipojat II divisioonaVaasan Salama Keltainen-Äänekosken HuimaHietalahden koulu
16.11.2019 - 14:30laMinipojat II divisioonaKorikobrat Musta-Vaasan Salama KeltainenHietalahden koulu
24.11.2019 - 12:00suNaisten II divisioonaVaasan Salama-JBAVariskan ylä-aste
24.11.2019 - 15:00suMiesten II divisioonaVaasan Salama Korihait 2Variskan ylä-aste
30.11.2019 - 11:00la14-vuotiaat pojat II divisioonaVaasan Salama-HoNsU WhiteIsolahden koulu
30.11.2019 - 17:00la14-vuotiaat pojat II divisioonaHoNsU Red-Vaasan SalamaIsolahden koulu
01.12.2019 - 12:00suMikropojat I divisioona A-lohkoVaasan Salama Keltainen-Karhu Basket (2d) Hietalahden koulu
01.12.2019 - 16:00suMikropojat I divisioona A-lohkoKarhu Basket-Vaasan Salama KeltainenHietalahden koulu
07.12.2019 - 11:00la14-vuotiaat tytöt; syksyn lisäsarjaVaasan Salama-Laukaan UrheilijatIsolahden koulu
07.12.2019 - 13:00laMiesten II divisioonaVaasan Salama-Naantalin KoripalloilijatVariskan ylä-aste
07.12.2019 - 17:00la14-vuotiaat tytöt; syksyn lisäsarjaJEBA-Vaasan SalamaIsolahden koulu
08.12.2019 - 10:00suMinipojat I divisioonaVaasan Salama I-Kokkolan NMKYHietalahden koulu
08.12.2019 - 14:30suMinipojat I divisioonaOulun NMKY-Vaasan Salama IHietalahden koulu
08.12.2019 - 16:00suMinipojat II divisioonaVaasan Salama Keltainen-Oulun NMKYHietalahden koulu
08.12.2019 - 17:30suMinipojat II divisioonaOulun NMKY-Vaasan Salama MustaHietalahden koulu
08.12.2019 - 19:00suMinipojat II divisioonaVaasan Salama Musta-Vaasan Salama KeltainenHietalahden koulu
14.12.2019 - 13:30laMikropojat I divisioona A-lohkoVaasan Salama Keltainen -Kokkolan NMKYHietalahden koulu
15.12.2019 - 11:30suMinipojat II divisioonaVaasan Salama Keltainen-Korikobrat MustaHietalahden koulu
15.12.2019 - 13:00suMinipojat II divisioonaVaasan Salama Musta-Äänekosken HuimaHietalahden koulu
15.12.2019 - 14:30suMinipojat II divisioonaKorikobrat Musta-Vaasan Salama MustaHietalahden koulu
15.12.2019 - 16:00suMinipojat II divisioonaÄänekosken Huima-Vaasan Salama KeltainenHietalahden koulu

 

Kevätkausi

12.01.2020 12:00suNaisten II divisioonaVaasan Salama-Laukaan UrheilijatVariskan ylä-aste
17.01.2020 19:00peMinipojat II divisioona kevätsarjaVaasan Salama Musta-Vaasan Salama KeltainenHietalahden koulu
19.01.2020 12:30suMikropojat II divisioona kevätsarjaVaasan Salama Musta-Kokkolan NMKYHietalahden koulu
19.01.2020 14:00suMikropojat I divisioona kevätsarjaVaasan Salama Keltainen-Karhu BasketHietalahden koulu
19.01.2020 15:30suMikropojat II divisioona kevätsarjaKokkolan NMKY-Vaasan Salama MustaHietalahden koulu
25.01.2020 14:00laMikrotytöt I divisioona kevätsarjaVaasan Salama-Kokkolan NMKYHietalahden koulu
25.01.2020 15:00laMiesten II divisioonaVaasan Salama-Lieto-KorisVariskan ylä-aste
01.02.2020 12:00la14-vuotiaat tytöt I divisioona kevätsarjaVaasan Salama-Laukaan UrheilijatVamia Sampo-kampus
01.02.2020 15:00laMiesten II divisioonaVaasan Salama-HBC CurrentusVariskan ylä-aste
01.02.2020 16:00la14-vuotiaat tytöt I divisioona kevätsarjaHoNsU-Vaasan SalamaVamia Sampo-kampus
08.02.2020 15:00laMiesten II divisioonaVaasan Salama-BC SisuVariskan ylä-aste
15.02.2020 12:30laMinipojat II divisioona kevätsarjaVaasan Salama Keltainen-Äänekosken HuimaHietalahden koulu
15.02.2020 14:00laMinipojat II divisioona kevätsarjaOulun NMKY-Vaasan Salama KeltainenHietalahden koulu
15.02.2020 15:30laMinipojat II divisioona kevätsarjaÄänekosken Huima-Vaasan Salama MustaHietalahden koulu
16.02.2020 13:30suMinipojat I divisioona kevätsarjaVaasan Salama I-Muuramen UrheilijatHietalahden koulu
16.02.2020 16:30suMinipojat I divisioona kevätsarjaÄänekosken Huima-Vaasan Salama IHietalahden koulu
22.02.2020 15:00laMiesten II divisioonaVaasan Salama-Salon ToveritVariskan ylä-aste
29.02.2020 18:00laMiesten II divisioonaVaasan Salama-HBC EmeritusVariskan ylä-aste
08.03.2020 13:00suMinitytöt II divisioona kevätsarjaVaasan Salama-SäyRi WhiteHietalahden koulu
08.03.2020 16:00suMinitytöt II divisioona kevätsarjaKarhu Basket-Vaasan SalamaHietalahden koulu
14.03.2020 13:30laMinipojat II divisioona kevätsarjaVaasan Salama Keltainen-Korikobrat MustaHietalahden koulu
14.03.2020 15:00laMinipojat II divisioona kevätsarjaKorikobrat Musta-Vaasan Salama MustaHietalahden koulu
15.03.2020 10:30suMikropojat I divisioona kevätsarjaVaasan Salama Keltainen-Kokkolan NMKYHietalahden koulu
15.03.2020 15:00suMikropojat I divisioona kevätsarjaMuuramen urheilijat Musta-Vaasan Salama KeltainenHietalahden koulu
22.03.2020 10:30suMikropojat II divisioona kevätsarjaVaasan Salama Musta-Karhu Basket 2Hietalahden koulu
22.03.2020 15:00suMikropojat II divisioona kevätsarjaMuuramen Urheilijat Keltainen-Vaasan Salama MustaHietalahden koulu
28.03.2020 12:00laMinipojat II divisioona kevätsarjaVaasan Salama Keltainen-Oulun NMKYHietalahden koulu
28.03.2020 13:30laMinipojat II divisioona kevätsarjaVaasan Salama Musta-Äänekosken HuimaHietalahden koulu
28.03.2020 15:00laMinipojat II divisioona kevätsarjaOulun NMKY-Vaasan Salama MustaHietalahden koulu
28.03.2020 16:30laMinipojat II divisioona kevätsarjaÄänekosken Huima-Vaasan Salama KeltainenHietalahden koulu
29.03.2020 11:00suMikrotytöt I divisioona kevätsarjaVaasan Salama-Laukaan UrheilijatHietalahden koulu
29.03.2020 15:30suMikrotytöt I divisioona kevätsarjaÄänekosken Huima Siniset-Vaasan SalamaHietalahden koulu
05.04.2020 11:00su14-vuotiaat pojat I divisioona kevätsarjaVaasan Salama-Karhu Basket 0708Isolahden koulu
05.04.2020 14:30su14-vuotiaat pojat I divisioona kevätsarjaKarhu Basket 06-Vaasan SalamaIsolahden koulu